Galataport BEYLISS

Galataport İstanbul'un Dünya'ya Yeni Açılan Kapısında Beyliss Mağazamız Açıldı. F-blok 1.kat 10:00 ve 22:00 arası çalışma saatlerimiz Sizleri Bekliyoruz.

Bu yaza damga vuran keten ve koton blazer görünümlü ceketler ile her daim şık ve yaz esintisi hakim. İş toplantılarında bile yazı en tarz olarak yansıtabileceğiniz tasarımlar oldukça hakim. Bu koleksiyonumuz sadece mağazalardan satın alınabilir.

      Sadece yalın bir tarz ile ve kaliteli kumaşla farkınızı ortaya koyabileceğiniz ip askılı elbise modeli. Yaz akşamları her daim şık olabileceğiniz her daim kullanabileceğiniz elbise. 

Turuncu ve Beyaz

%100 pamuk içeren çevreye duyarlı şekilde üretilen kumaş içermektedir. Kapşonlu kolsuz sweathshirt ve şort modeli ile set olarak tasarlanmıştır. 

Ürünü detaylı incelemek için fotoğrafı tıklayın.

Bu seneki iddialı spor koleksiyonumuzdan en tercih edilen elbise modellerinde ilham alınarak tasarlanan elbiseler. Renkler yine bu yazın en hakim rengi turuncu tercih edilmesi gerek renklerden. 100% Pamuk içeren doğal doğaya zarar vermeden üretim aşamasından geçerek üretilmiştir.

Az stok dolayısıyla online satış olarak henüz bulunmamaktadır Sadece mağazalarımızda bulunmaktadır. 

Az stok dolayısıyla online satış olarak henüz bulunmamaktadır. Sadece mağazalarımızda bulunmaktadır. 

Koleksiyon Adı: Tam Yeşil Tam Koton
Koleksiyon serisi: 22SS 4. seri

Made in Italy.  % 100 kaliteli koton içeren İtalyan kumaş kullanılarak italya'da dizayn edilen ve dikilen mini yaz SS 4.seri koton koleksiyonu. 

Bir liman Akşamında Işıltı

Bluz

Akdeniz

    Akdeniz esintisi taşıyan bu koleksiyonda ürünler %100 koton içermektedir ve çevreye duyarlı olarak üretilen kumaşlar ile ortaya çıkarılmış tasarımlardır.  Her daim giyinilebilir şekilde tasarlanan tasarımlar naturel tonları ve motifleri içerir.

Bu yazın vazgeçilmez saten şık ve rahat davet kıyafetleri oldukça moda. Saten görünüm kumaşla tasarlanan tulum. Dantelle birleştitilen ip askılı bir tasarım.

İstanbul Yaz rengi I

Pembe

Saten görünümlü kumaşla elbise. Omuzları kamufle eden bir tasarımla lila esintisi. 2022 yaz akşamlarında olması gereken bir tasarım. 

İstanbul Yaz rengi II

Lila

Mor 2022 yaz rengi olarak her yere hakim. Saten görünümlü ön yırtmaçlı elbise. Yalın ve tarz görünüm yakalamak için tercih edilmesi gereken elbise.

İstanbul Yaz rengi III

Mor

Istanbul Modern Sanat Müzesi Öncesi Kahve